World of Warcraft
Üdvözöllek dicső lovag. Szép a ruhád, s szép a lovad.

Ha már tag vagy, hát lépj be. Ha viszont vendég, akkor nézz be. Készen állsz egy izgalmas kalandra? Csatlakozz hozzánk és állj a nemes szövetség, vagy a harcias horda oldalára. Több mint tíz választható faj és kaszt vár rád. De vajon vagy e oly bátor, hogy kipróbáld magad? Rajtad áll vándor, ki most erre tévelyedtél! Smile


Join the forum, it's quick and easy

World of Warcraft
Üdvözöllek dicső lovag. Szép a ruhád, s szép a lovad.

Ha már tag vagy, hát lépj be. Ha viszont vendég, akkor nézz be. Készen állsz egy izgalmas kalandra? Csatlakozz hozzánk és állj a nemes szövetség, vagy a harcias horda oldalára. Több mint tíz választható faj és kaszt vár rád. De vajon vagy e oly bátor, hogy kipróbáld magad? Rajtad áll vándor, ki most erre tévelyedtél! Smile
World of Warcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..: A dzsungel és a vízesés :..

3 posters

Go down

..: A dzsungel és a vízesés :.. Empty ..: A dzsungel és a vízesés :..

Témanyitás  Tale Teller Csüt. Jún. 21, 2012 2:38 am

Később...
Tale Teller
Tale Teller

Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás : 2012. May. 05.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Pest

https://warcraft.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

..: A dzsungel és a vízesés :.. Empty Froennek

Témanyitás  Sanardron Vas. Ápr. 21, 2013 1:10 am

Egy nyári délutánon a dzsungelben sétáltam, amikor észrevettem, hogy rámesteledett. Menedéket kerestem éjszakára, és egy kis idő mulva rátaláltam a vízesés mellet egy kis tóra. Mellette vertem tábort.
Sanardron
Sanardron

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás : 2013. Apr. 06.
Kor : 28

Vissza az elejére Go down

..: A dzsungel és a vízesés :.. Empty Sanardronnak

Témanyitás  Árnymancs Froen Vas. Ápr. 21, 2013 1:16 am

Már régóta próbáltam vadászni valami ehetőt. Ezzel két probléma volt: ami ehető volt, azt nem tudtam levadászni, amit meg levadásztam, az soha nem volt ehető. Néha olyat találtam, ami ehetőnek tűnt, de inkább nem kockáztattam, mert olyat még sosem ettem. Hangosan korgó gyomorral bóklásztam az estében, melynek hidegétől bundám óvott. A kedvenc helyemnél, a vízesésnél láttam, hogy valaki tábort vert. Ekkor jött az ötlet: elszedni az ő élelmét. Mivel már két napja nem ettem, eszembe se jutott az, ami egyébként eszembe jutott volna: az, hogy így ő marad éhen. Lelopóztam a táborhely mellé, bedugtam a fejem a kis csomagba, és kivettem az étkeket. Néhány méterre egy fa és néhány bokor tövében elrejtőzve fogyasztottam el újdonsült zsákmányomat.
Árnymancs Froen
Árnymancs Froen
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás : 2012. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Az Istennő szolgálatában

Vissza az elejére Go down

..: A dzsungel és a vízesés :.. Empty Re: ..: A dzsungel és a vízesés :..

Témanyitás  Sanardron Vas. Ápr. 21, 2013 1:22 am

Egy kis időre elvonultam a táboromtól gyakorolva a magas szintű démoni mágiát, és amikor visszaértem, láttam, hogy a hátrahagyott vacsorámnak nyoma veszett. Ahogy körbenéztem, láttam, hogy valami nem olyan messze elégedettem csámcsog. Közelebb léptem, és láttam, hogy egy worgen lopott meg. Ezután ráküldtem az egyik Felhunteremet.
Sanardron
Sanardron

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás : 2013. Apr. 06.
Kor : 28

Vissza az elejére Go down

..: A dzsungel és a vízesés :.. Empty Re: ..: A dzsungel és a vízesés :..

Témanyitás  Árnymancs Froen Vas. Ápr. 21, 2013 1:36 am

A meglopott egyénről kiderült, hogy egy vérelf boszorkánymester. Jobbat nem is foghattam volna ki magamnak... Egy felhunterrel találtam szembe magam, amit ő küldött ellenem.
- Hogyaza... - mondtam. Hangomról egyből kiderülhet neki, hogy csupán egy kölyök vagyok, így elbízhatja magát, de én is tartogatok meglepetéseket. Szőrömet zöld energia borzolja fel, a felhuntert pedig gyökerek veszik körül, hogy leláncolják, és töviseiket a bestiába szúrják, így bilincselve meg őt, míg és karmaim és hegyes fogaim segítségével nekiugrok.
Árnymancs Froen
Árnymancs Froen
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás : 2012. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Az Istennő szolgálatában

Vissza az elejére Go down

..: A dzsungel és a vízesés :.. Empty Re: ..: A dzsungel és a vízesés :..

Témanyitás  Sanardron Vas. Ápr. 21, 2013 1:39 am

-Hm... Nem is rossz egy kölyökhöz képest. -mondtam magamban, miközben láttam, ahogy legyőzi a Felhunteremet ez a kis worgen. Miután kiszabadítottam, és visszahívtam a Felhuntert, én magam mentem oda a worgenhez, és mielőtt elkezdtem volna lecsapolni az energiáit, észrevettem benne valamit. Valami különlegeset. Valami démonit. Ezért elengedtem.
Sanardron
Sanardron

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás : 2013. Apr. 06.
Kor : 28

Vissza az elejére Go down

..: A dzsungel és a vízesés :.. Empty Re: ..: A dzsungel és a vízesés :..

Témanyitás  Árnymancs Froen Vas. Ápr. 21, 2013 2:04 am

A felhunterrel hamar sikerült elbánnom, a vérelf hamar visszahívta, de aztán ő maga jött oda hozzám. Éreztem, hogy az erőm elvételére készül, mire én lassan hátráltam. Azonban valamiért abbahagyta. Nem tudom miért tette, de nem is érdekelt, inkább kihasználtam alkatomat, és négylábmeghajtással rohantam a közeléből, ami elég gyorsan sikerült, mivel már jóllaktam. Meg sem álltam a Frenzyheart törzsig, akikkel jó kapcsolatot ápoltam. Elvégre farkasok vagyunk, tartsunk össze, nem igaz?
Árnymancs Froen
Árnymancs Froen
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás : 2012. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Az Istennő szolgálatában

Vissza az elejére Go down

..: A dzsungel és a vízesés :.. Empty Re: ..: A dzsungel és a vízesés :..

Témanyitás  Sanardron Vas. Ápr. 21, 2013 2:09 am

Hagytam futni, mivel érdektelennek láttam az elfogását, hiszen úgy gondoltam, hogy ami erőt láttam, az csak a worgen átok volt. Ezután telepatikus úton felkeresett a mesterem, aki azt mondta, látomása volt. Látomása egy worgen boszorkánymesterről, aki Azerothtól egészen a Great Dark Beyond-ig mindent lesöpör a későbbi seregével. Azt mondta, keressem meg, és öljem meg, mert ha nem, akkor az egész univerzumnak vége.
Sanardron
Sanardron

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás : 2013. Apr. 06.
Kor : 28

Vissza az elejére Go down

..: A dzsungel és a vízesés :.. Empty Re: ..: A dzsungel és a vízesés :..

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.